Logo

O co chodzi z tą pewnością siebie? - "Jak nie zagubić się w swoich rolach... w rodzinie?"

Date

Thursday, December 2, 2021

Time

08:00 PM Europe/Warsaw

Convert to my timezone
This field is required.
This field is required.
This field is required.
Required fields
If you have already registered and can't locate your registration confirmation email, click here!
The email address is incorrect. Please double-check your email address.

A confirmation email with logging details has been sent to the provided email.

System configuration test. Click here!

Presenter

Mrs Agnieszka Kowalewska

Wszechstronna, wielowymiarowa, łącząca różne aspekty życia, by zbudować mentalny świat wspierający spokój i równowagę w relacji z samym sobą jak i z innymi ludźmi.
Wspiera rodziny w budowaniu zdrowych relacji opartych na prawdzie i miłości.
Terapeuta mentalny, logoterapeuta, wieloletni praktyk i mentor w sprawach rodzinnych oraz wsparcia w wychowywaniu dzieci. Specjalista w zarządzaniu konfliktem, matematyk, pedagog, trener komunikacji i filozofii Montessori, nauczyciel alternatywnej pedagogiki Montessori, założyciel pierwszych placówek przedszkolnych i szkolnych Montessori w Szczecinie.
Trener logodydaktyki – nauki wspierającej rozwój człowieka opartej na odnajdywaniu sensu i misji życia. Pracuje z pacjentami nad zmianą szkodliwych paradygmatów w życiu i myśleniu budując wiarę w siebie w oparciu o wolność i poczucie własnej wartości, proaktywności i spójności wewnętrznej.
W swojej pracy z pacjentami łączy dwa aspekty. Ich rozwój osobisty z transformowaniem relacji oraz systemów rodzinnych w celu osiągnięcia większej równowagi, zrozumienia i wzajemnego szacunku. Uczy stawiania granic, umiejętności patrzenia z dystansem na trudne sprawy, radzenia sobie z emocjami.

Agenda

Zapraszamy na cykl webinarów Agnieszki Kowalewskiej zatytułowanym: "Jak nie zagubić się w swoich rolach... w rodzinie?" 


Webinar 7 - Premiera 02.12 o godz. 20:00

O co chodzi z tą pewnością siebie?

Tak bardzo marzymy o odwadze i pewności siebie. I tak często nam tego brakuje. Nie wiemy jak to zmienić. Co gorsza często jesteśmy na tyle zrezygnowani, że nie wierzymy, że w ogóle zmiana jest możliwa. Wydaje się nam, że prawa jest absolutnie beznadziejna.

Nie wierzysz w siebie i nie wiesz jak to zmienić?


Więc stajesz do trudnej rzeczywistości. Nie wierząc w siebie chcesz wychować swoje dziecko w pewności siebie ale kompletnie nie wiesz jak to zrobić… przecież tego nie znasz.


Brak pewności siebie przeszkadza Ci w Życiu, Tracisz okazje awansu finansowego czy w  karierze, inni z łatwością wpędzają Cię w poczucie winy, a Ty wciąż przepraszasz, że żyjesz…


Tymczasem zmiana jest możliwa. Możesz krok po kroku odnaleźć wiarę w siebie oparta na Twojej indywidualności, po swojemu. Nie musisz manifestować siły gsy z natury jesteś łagodnym człowiekiem. Pewność siebie ma tak wiele obliczy. Wystarczy byś odnalazł swoje. Zapraszam Cię zatem na webinar "O co chodzi z tą pewnością siebie?" w którym opowiem co stoi u podłoża problemu i jaki mógłby być Twój pierwszy krok by zacząć stawać za sobą.


Premiera 02.12 o godz. 20:00

Zapraszam, Agnieszka Kowalewska